Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi történt a Hentelés horror...

Mi történt a Hentelés horror torrent oldallal?

Figyelt kérdés
kb 5 napja nem lehet elérni az oldalt, Internal Server Error-t kapot helyette.
2011. márc. 19. 13:46
1 2
 1/13 anonim válasza:

Ugyanez nálam is...szerintem "lekapcsolták"

remélem újra elindul hamar.

De hasonló oldalt még nem találtam sajnos---

2011. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nálam épp futott 2-3 film a kliensbe és nem írt ki hibát de nem is pirosodott be, kijelezte a feltöltőket is, szóval abszolút nem értem mi történhetett. mindenesetre megnyugtat, hogy nem nálam van a gond.
2011. márc. 21. 15:04
 3/13 anonim válasza:
Április 1-én indul
2011. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudok róla, olvastam én is, már nagyon várom!
2011. márc. 26. 13:30
 5/13 anonim válasza:
ki,volt irva a hentelés fö oldalnál,felujitás-tatarozás,vagy egy hétig jol figyeltek.április 1 volt beigérve indulásnak,de még várni kell pár napot.
2011. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ki volt írva hogy tatarozás stb nálam viszont nem jött be az a kiírás. Hol 500 errort kaptam vagy valami angol fél oldalas szöveget.
2011. ápr. 1. 15:58
 7/13 anonim válasza:
jaj,amig elérhetö volt az oldal,volt ki irva.méteres betükkel.április 1-igérték,de modosult április elejére,de nem rajtam mullik.
2011. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
itt má nem lesz semmi,de legalább közölhették volna,te marha ne várj feleslegesen.
2011. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szia!


A hentelés betegség miatt indul később, reméljük hamarosan!

Addig is itt egy hasonló oldal: [link]

2011. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
na,hun vagy hentelés betegség?még meddig én is h.lye voltam 2.honapig be is szoptam igy lesz ugy lesz kapjátok be a szamocát,mi töke nem lehetett irni kész ennyi vége ááá nem nem még mindig,ez a hülyeség van ki irva.menjetek kapálni.
2011. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!