Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » "Gyűjtögetők" vagytok? Miket...

"Gyűjtögetők" vagytok? Miket gyűjtetek?

Figyelt kérdés
Lehet fura, de én a különleges halfajtákat "gyűjtögetem" (akváriumi), szelektálom. Régen szalvétát meg kindert gyűjtöttem. Meg egyebeket. Nemrégiben meg azt csináltam,hogy amikor elutaztam valahova, és ott beültem egy kávézóba akkor a kis tasakos cukrot hoztam haza amit a kávéhoz adnak. Nektek van hasonló "mániátok"? :D
2011. márc. 10. 14:45
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%

Plüssnyuszikat, de már nem, mert a régiek kissé féltékenyek az újonnan jöttekre.

Ezen kívül még pénzt is, azt viszont állandóan.

2011. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
én nem gyűjtök semmit, de a férjem a régi pénzek megszállottja... nincs olyan hónap, hogy ne vásárolj újabb és újabb pénzeket...
2011. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a dobozokat, nagy doboz-mániás vagyok. Még az első szavam is az volt, hogy "doboz". Ha ajándékot kapok, ami szép dobozban van, akkor sokszor a doboz jobban izgat, mint az ajándék. :D A szebb cipősdobozokat is elrakom. Persze ezekben mindig tárolok valamit, csak lassan már annyi van, hogy nem lesz mit.
2011. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Plüssmackó gyűjtő vagyok...csak tudnám mikor fogom abbahagyni...már teli a ház. S nemrég született egy kislányom, úgyhogy lesz itt még helye a plüssmaciknak...
2011. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Mostanában könyvek, régen plüssök minden mennyiségben :)

Meg persze a pénzt gyűjteném állandóan, de a szüleim is bankautomaták. Sajnos.

2011. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Van egy hatalmas doboz kinder figuránk.


Swarovski kristály figurákat is gyüjtünk + porcelánokat is szeretjük, de használjuk is öket.

2011. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
én például Danielle Steel regényeit gyűjtöm megszállottan
2011. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én sok dolgot gyűjtök:

- békákat: mindent, ami békás (van békás bögrém, seprűm, fülbevalóm, bugyim, stb.)

- szalvétákat

- levélpapírokat

- poháralátéteket

- gyerekek rajzait (szakmai ártalom)

- fülbevalókat

- teák papírjait

- bélyegeket

- és emléktárgyakat egy kis "emlékdobozban"


Régen, tizenévesen mindig az éppen kedvenc sztárjaimról gyűjtöttem a képeket, posztereket, erről már leszoktam, ám egy 5000 db-os Britney-gyűjteményem a mai napig megvan, és nem szeretnék tőle megválni. :D

2011. márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
én a gyűjtögető vagyok:D régen kezdődött a szalvéta gyűjtögetéssel,majd jött a telefonkártya aztán a bélyeg.Utána csöppet zsebóra mániákus lettem,majd a régi polly pocketeket kezdtem el gyűjteni.Volt ásványgyűjteményem is és mindezek alatt végig gyűjtöttem a garfield újságokat:D most már alább hagyott a szenvedélyem inkább csak lomtalanításkor vágok neki a gazdagabb környékeknek hátha kidobnak valami értékeset:)(egy ismerősöm egy teljesen jó számítógépet szerzett így csak azért mert az a tulajnak már tavalyi lejárt vacaknak számított.)Egyszer így találtam egy márkás táskát,meg egy teljesen jó selyembéléses téli kabátot:)szóval most a hasznos kidobott holmik a szenvedélyem azok között is a porcelánok,mert azt még törötten is fel lehet használni mozaikként.
2011. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én szalvétákat gyűjtök. :D
2011. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!