Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az Lg Gs290-es telefeon...

Az Lg Gs290-es telefeon szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Tönkre ment az Iphone 4-em.

Most egy egyszerű telót vennék inkább, nekem tetszik de sokat nem tud...

Meg nem is drága.

Szóval ez most rajtatok múlik:/

Lécci csak értelmeseket!


Köszi...


2011. márc. 4. 15:27
 1/1 anonim válasza:

Szia! Nekem pont ilyen telefonom van,nagyon tetszik,szerintem egész jó,olcsó is volt,mert pont akciósan vettük,bár időnként van amikor lefagy,a memóriakártyáról időnként eltűnnek az adatok(ez nem tudom hogy a telefon vagy a memóriakártyám hibája),3 barátnőmnek is ilyen telója van,belőlük 2 osztálytárs,így látom hogy az övék milyen állapotban vannak,egyiküknek most romlott el (2010.októberében kapta) az érintőképernyője,de egy nap alatt meg is javították(kíváncsi vagyok meddig bírja még),a másiknak meg a Bluetooth-ja nem jó,bár nekem semmi bajom vele,csak az hogy néha fagy,és a memóriakártya,én jól elvagyok vele,szerintem minden megvan amire szükséged lehet,zenelejátszó,számológép,átváltások,naptár,jegyzetek,2.0 megapixeles kamera,FM rádió,google,facebook,myspace,twitter,videófelvétel,diktafon,rajztábla és még sok minden szir-szar :D STB :D

Remélem segíthettem,és sok sikert a vásárláshoz :)

2011. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!