Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyert már valaki valami...

Nyert már valaki valami komolyabb nyereményt valamilyen játékon?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:


Küldj be 10 csokipapírt és nyerhetsz egy autót, külföldi utat.

Szavazz a Megasztárokra és tiéd a hiperszuper laptop.

Fejtsd meg a betűrejtvényt, telefonálj és nyersz 1 millió forintot.

Nézd meg ezt a honlapot és tiéd lehet a 100.000 forintos vásárlási utalvány.


Vagy ezek csak csalik, legfeljebb az ott dolgozók hozzátartozói "nyerhetnek"?

Olyanról már én is hallottam, hogy apróbb nyereményeket nyertek, de nagyobb nyertes még az ismerősöm ismerősei között sincs.


2011. márc. 2. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan mire gondolsz?Betelefonálós játékon nyertem egyszer 500ezret, előtte 2 héttel tesóm nyert 200ezret.

Ismerősöm nyert lidl-be kocsit (mondjuk utána totálkárra törte), és kb. 12 éve nyertem kaparós sorsjegyen is eléggé sokat.(mondjuk én alapból rohadt szerencsésnek tartom magam)

2011. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Például ilyesmikre. Gratulálok, főleg, ha tényleg csak a Fortuna keze volt benne.
2011. márc. 5. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi más lett volna?:)

Kaparóson amikor nyertem kb. 10 éves voltam.

A telefonálóson én 4. hívásra nyertem, tesóm többet költött rá, ő kb. 20x hívta.

Ez tényleg csak szerencse szerintem, de a szerencse forgandó.

Bár azt vettem észre, hogy 2 mondásunk általában helytálló:"Dunába vizet" és "A kutya is a dombra sz@rik".(bár esetemben pont nem, mivel nem vagyok gazdag, de rengeteg full gazdag ismerősöm szerencsés)

2011. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Viva tv-n nyertem egyszer 20 ezret.
2011. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!