Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy a legkonnyebb arnyekolni...

Hogy a legkonnyebb arnyekolni egy animefigurat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem animefigurát, manga karaktert, hogy pontosak legyünk. Attól függ, mivel dolgozol, ceruza, festék, toll vagy cg. Grafitceruza esetén csak satírozni kell, színes munkánál az árnyokolásban legyenek ilyen színek, mint barna, lila, kék. már akkor, ha nappali világosságban rajzolod a karaktert. sok minden függ attól, hogyan rajzolod. Kérdezz, segítek.
2009. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szinessel honnan tudom,hogy melyik szint kell hasznalni?
2009. márc. 4. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
ha színessel dolgozol, akkor pl. világoskék a póló, ha arra árnyékolni szeretnél, azt sötét kékkel. az a lényeg, hogy ugyan az a szín legyen az árnyék, csak sötétebb:D
2009. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi
2009. jún. 25. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a válasz: Nem kell itt pl. árnyékolásnál sötétszínű ceruzát használnod, elég, ha ugyan azzal a ceruzával színezel más-más erősségben.

Pl. hogyha farmert csinálsz a figurának, elég, ha elindulsz normál "ceruzanyomással", aztán ahol gondolod hogy sötétedik a fény hatására ott picit erősebben színezel. :)))

Nálam bevállt, képzőműv.-i szakra járok ;)

2010. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Én is arra akartam menni, csak a zene egy picit jobban vonz :)
2010. júl. 9. 12:53

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!