Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nevetünk a fingáson?

Miért nevetünk a fingáson?

Figyelt kérdés
nemtudom miért vicces amikor ez egy egészséges,természetes dolog,és mert egy kis gázhang ami kipréselődve kiadja a hangot azon röhögnek,és elvannak hogy meghalnak a szagába amikor nemis annyira fürtelmes .. kicsit hülye kérdés de érdekel
2011. febr. 21. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sok esetben én sem tartom egyáltalán viccesnek, főleg ha ilyen kabaré szinten tolják azt a háttérbe röhög rajta mindenki...

Na de amikor élőben dolgozat írás közben néma csöndben egy tag elfingotta magát na az olyan hogy szakad rajta az osztály:D

2011. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Izééékeh11 válasza:
100%
azért mert jó azon röhögni amikor a másik ott ég hogy úristen,befingottam és mindenki látta...
2011. márc. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondasz? Hogy a szaga nem is olyan förtelmes? Na, egyél csak egyszer lecsót! Nevetni meg azért nevet rajta az ember, mert különféle hangokat lehet vele produkálni, a magas C-től a basszusig, tudniillik a hátsófelünk mérete dönti el, hogy milyen hangmagasságon "szólalunk" meg. Egy nádszálkisasszony nem fog basszust produkálni, hanem csak vékony sipítást. Másképp hangzik a fürdőszobában a vízzel teli kádban, és megont másképp, ha a szomszédból hallatszik át.
2011. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A hangon nevetünk. Legalábbis én, és a párom.

Nem is tudom igazából megmagyarázni, egyszerűen annyira vicces, már így is fetrengek, hogy itt írok róla.:D Én részemről egyáltalán nem azon nevetek, hogy ég az illető, hanem tényleg a különféle hangmagasságokon, amiket lehet így produkálni.:D

Utolsó, ezen szakadok!:D Hát, ha a s.ggünk méretétől függ milyet szól, akkor elég érdekes, mert nem vagyok egy hű de nagy hátsóval megáldott, kövér ember. Átlagos testalkatú 22 éves lány vagyok, de mégis olyanokat trombitálok (persze, csak ha egyedül vagyok), hogy azt bármilyen sörhasú, 200 kilós pasi megirigyelné. Magamat mulattatom, és állati jókat röhögök magamon, hogy ilyenre vagyok képes. Ja és a párommal szoktunk versenyezni, és nagyon jól szórakozunk a különféle fing-hangokon, amiket alkotunk. Ő viszont elég mackós alkat, 2 méter magas,és komolyan mondom, nem tud olyan cifrát, mint amilyet én.:D

2016. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!