Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan táncoljak discoba?

Hogyan táncoljak discoba?

Figyelt kérdés
Először is suli disco-ról van szó( tudom most megy ez a fúj suli disco, hu de ciki) csak egy lány bejön nekem és csak miatta megyek el...és ha legalább elmegyek akkor tudjak is vmit,mert ha nem az gáz...
2011. febr. 17. 13:51
 1/8 anonim válasza:

Nem vagy egyedül, én is erre keresek választ mert két ballábam van. :S De ha a lány miatt mész biztos nem fogja zavarni, hogy nem tudsz. Örülni fog hogy ott vagy. :) Amúgy nektek fiúknak könnyebb dolgotok van így tánc téren...

Fontosabb hogy egy lány jobban táncoljon mint egy fiú szóval nem lesz belőle semmi ha nem megy. :P

Gondolom általános iskolai disco nem????

Azt én is nagyon szerettem régen! :D Ne hagyd ki mert mert nem tudsz táncolni! A lényeg hogy kedvére tegyél a lánynak és nyerő vagy! :D Sok sikert!

2011. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
2011. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
na? jó? :)
2011. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, általános iskolai disco....és fazsa egy videó..xP shuffle vagy step?
2011. febr. 17. 21:31
 5/8 A kérdező kommentje:
ja boccs...most látom h rebolation xP
2011. febr. 17. 21:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Te rebolation-özöl is?
2011. febr. 17. 22:03
 7/8 anonim válasza:
sztem olyan nincs h nemtudsz táncolni, nyomjá valamit ritmusra robot dance vagy valami xD
2011. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2013. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!