Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki jönne el hozzám, hogy...

Ki jönne el hozzám, hogy Zombit csináljon a fiamból?

Figyelt kérdés

Most lesz a farsang,és ő zombi szeretne lenni.

Nem akarjuk elaprózni a dolgot,ezért kéne valaki aki ért(egy kicsit is)a testfestéshez,vagy az arcfestéshez.Szívesen fizetek is érte,de ne kérj sokat!

Kérlek....valaki segítsen!!!


2011. febr. 15. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemtudom mennyi idős de ha kisebb gyerek akkor nem biztos hogy jo ötlet valami ijesztő fejet csináltatni neki,mert a többi gyerek megrémül,meg nehogy szoljanak neki a tanárok.

Szerintem probáld ki elöször otthon az összhatást.Adok egy tanácsot ami azért hasonlit rá,de nem veszélyes,szoval nincsenek huscafatok meg vér.

[link]

Ahogy ezek a linken van szerintem krémezd be az arcát aztán vigyél fel rá vagy valami nagyon világos pudert vagy hintőport,aztán a szeme körül meg jo nagy fekete kört rajzolj.(Alul fölül jo nagy táskákat a szem alá.)

Kiegészithetitek valami pirossal a száj körül,amit szerintem szintén alapozz le valami világossal hogy az is tiszta sápadt legyen.Lehet hülye ötlet de gondoltam egy probát megér,hátha valami jól sül ki belőle.

2011. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet,ezekre már én is gondoltam.....jó ötletek.A fiam most elsős.

Én is gondoltam arra,mi lesz ha nem tetszik a tanároknak vagy meg ijednek a gyerekek.

De aztán arra gondoltam,nem fog érdekelni.Ismernek már engem,tudják,hogy dilis vagyok.Nem akartam túl véres dolgokat,hanem inkább a minőségre akartam adni,hogy eredetien nézzen ki.

Te tudod,hol lehet ilyen műsebeket venni?Mert ez is egy jó ötlet lenne.


De ha valaki eljön kifesteni a fiam arcát....megköszönném.

2011. febr. 15. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
alkoholos filccel pár húzás az orr alatt, és kész a hitler :D aratni fog..
2011. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Nevetve zombit csinálok a fiamból, s kiáltok vidáman!" XD
2011. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!