Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez hogyan működik? Hogy...

Ez hogyan működik? Hogy találja ki a számot azaz a jelet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 10. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom, de engem is érdekelne :)

Arra gondoltam, hogy ugye mindig más a sor... és ha számolsz bármit, csak egyféle jel jöhet ki abból a sorból, amit a program tud és azt beadja. De ez nem jó, mert akkor sok lenne egyetlen jelből, és nem jön ki mindig ugyanannál a sornál ugyanaz... tehát tényleg nem értem. Elképzelhető, hogy valahogyan becsap, tehát azt mutatja amit látni akarsz... optikai csalódás? Nem tudom, gőzöm sincs :)

2011. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogyan lenne optikai csalódás? :D


Amúgy tökegyszerű. Ha egy számból kivonod a számjegyei összegét, akkor minden esetben kilenccel osztható számot kapsz. Nézd meg, hogy mindig az a jel jön ki, ami a kilenc szorzói mellett látható.

2011. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na, erre nem is gondoltam, pedig így már tényleg egyszerű :) Ilyen az emberi agy, túlbonyolítja a dolgokat sokszor, számtalan bizonyíték van erre...
2011. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, ez így van. Legkézenfekvőbb példa erre a bűvészkedés.
2011. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nah jó de ha nekem a 18 jön ki akkor mért az amellet lévő jön ki mért nem mondjuk a 9 mellet lévő??

Szal nem stimm az hogy minden 9el osztható!

Eddig 15ből 15x tudta!!

2011. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól van leesett hogy ugyan azok a jelek! pff
2011. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj tényleg..eddig nem is tudtam hogy hogy müködiK:)
2011. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!