Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A tanárokat szoktuk idegesiten...

A tanárokat szoktuk idegesiteni h órán benyomunk vicce shangokat tudtok párat küldeni?

Figyelt kérdés
legutobb a darth vader légzéssel szivattuk öket meg a disznó visítással XD
2011. febr. 8. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Órán inkább figyelni és tanulni kéne, nem szórakozni... ezért tart itt az ország... milyen iskolába jársz te, hogy ezt megengedik?
2011. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk nem telefonon raknak be hangokat hanem konkrétan egyik osztálytársam kezd el disznóhangot kiadni.. -.-


Mindenesetre tényleg tanulni kéne de legalább a többieket nem zavarni. ez egyfajta szegénységi bizonyítvány amit kiállítasz magadról...

2011. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Ilyenkor elgondolkodom, hogy jó ötlet volt e pedagógusnak menni :S

A tanár helyében ilyenkor elvenném a telefonod amit majd anyucid apucid átvehet az igazgató irodában, téged meg kihívnálak felelni, de úgy hogy tuti egyest kapj!

2011. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A disznóvosítás csak úgy kewl, ha te magad csinálod.
2011. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ágika nem volt jó ötlet. A tanárokat minden gyerek utálja még azok is akik jópofiznak velük.
2011. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem írtam, h tanár lennék. a pedagógus nem feltétlenül tanár

De szerintem te általánosítasz, mert nekem pl volt olyan tanárom akit nagyon szerettem.

2011. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ma mindenkitol elvette a telefont és letette az asztalára (vagy 10 telefon)csak az enyémet nem mert én aztmondtam h tegnap eladtam és végigcsögettem az összeset XD
2011. febr. 9. 21:01
 8/14 A kérdező kommentje:
+r
2011. febr. 9. 21:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, gratulálok, kb 10 éves lehetsz, lehet, hogy még most szórakoztató, de néhány év múlva majd benő a fejed lágya és értelmesebb dolgokat is fogsz csinálni. Vagyis remélem...
2011. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
miért van mindenkinek baja a 10 évesekkel??én pl annyi vok és semmi bajom a tanulással...
2011. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!