Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hova járnak bulizni a 18év...

Hova járnak bulizni a 18év alatti fiatalok?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy hova engedhetem el a lányomat nyugiban, 16 éves. Mondtam neki hogy tartson házibulit, de nem szereti, ötletek?
2011. jan. 27. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sehová, ami elég baj...(nem azért nem járok, mert nem engednének :S)...Ezzel most nem kerültél közelebb.


17/F

2011. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
templomba az elég nyugis,amúgy ha elmegy bulizni akkor nem sok lehetőség van a mai fiataloknak mindenhol a pia meg a cigi meg hasonlók
2011. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

16évesen már rendes diszkókban is tartózkodhat.

Vhol a bevétel a fontos nem a személyi.

Voltam én is olyan helyen ahol a biztonsági rájuk nézett majd megfogta a vállát az 1iknek azt betolta minden ellenőrzés nélkül.

18/F

2011. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám rábeszélni a házibulira. Ennél "biztonságosabb" bulit nem is tudok. Értem itt azt, hogy akkor küld el bárkit, amikor akar, otthon van, tehát biztonságban, ha bármi baj van, ott vagytok kéznél, és még sorolhatnám az érveket.
2011. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
16:23-as: ja, a west-balkános sztori is így kezdődött...
2011. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Házibuli sem biztonságos ám annyira,ha olyanok a résztvevők...
2011. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Igor26 válasza:
100%
Szerintem nem a hely a leglényegesebb ebben a kérdésben, hanem, hogy milyen társaságban van. Ezért fontos, hogy ismerd a lányodat és a barátait. Ha megfelelő emberek veszik körül vigyázni fognak rá, akárhol is vannak. Magát a helyszínt nehezebb ellenőrizni, helyette én az emberre koncentrálnék. Hiába próbálkozol a veszélytelenebb "házibulival", tudnék mesélni! Nem azon múlik. Beszélgess vele sokat, figyelj oda rá, ez sokkal fontosabb! Azért nem kell rátelepedni és megfojtani a vigyázásoddal, érezze az a lány, hogy megbíznak benne. Azért legyen időpont egyeztetés, telefon legyen nála, valamennyi költőpénz, ismerd a barátokat. Szerintem így nem lehet gond.
2011. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Inkább az a fontosabb, hogy kivel engeded el. Ha van idősebb ismerős, vagy testvér, akkor kicsit nyugodtabb lehetsz. Sajna bárhol bekövetkezhet a baj.

Én emlékszem, az én időmben (kb 15 évvel ezelőtt) a discoba nem mehettünk be. A rendes disco előtt volt tinidisco, és csak oda engedtek be. (kb 19-22-ig)

2011. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Korzika : válasza:

ha nem megy nagy tömegbe, akkor nem lesz olyan baja, mint a west balkánba.


az ilyen nagy tömegek elég veszélyesek, de azért lehet látni, ha valahol sokan vannak, akkor nem kell odamenni, vagy még időben el kell menni, ha kezd túl sok ember lenni..


ez egy korábbi tragédia, ahol 96 embert nyomtak össze:

[link]

2011. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Morrison's 2
2011. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!