Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valakinek valamilyen ötlete...

Valakinek valamilyen ötlete farsangra?

Figyelt kérdés
Általános iskolába való ötletekre gondoltam...és több személyes
2011. jan. 16. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az egész osztály beöltözik, vagy a nagy része, lehetnétek méhkaptár.

Pár fő esetén lehetnétek valami együttes vagy filmbeli csapat (pl. pindúr pandúrok vagy HP-ből a 3 jó barát, vagy ami tetszik mindannyiótoknak).

2011. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelszó vadnyugat,ebbe sok minden belefér.Cowboy indián mexikoi kaktusz stb stb. Esetleg szin buli is lehetne ami pl fekete fehér mindenkinek csak ebbe a két szinbe kéne öltözni.Vagy pl zöld - piros buli . Esetleg zászló buli mindenki egy bizonyos zászlónak a szineit emblémáját hordja.
2011. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na pályafutásom során márt sokmindennek beöltöztem önszántamból és anyám jóvoltából is anno hát a legsikeresebbeket mondom: voltam raszta :D lehet szuper barnitó krémet venni a neten meg vettem raszta parókátegy szines sapesz és kész akkor gyufás skatulya :) csináltattam egyik ismerősömmel reál gazdaságos matricát nagyban ráragasztottam egy kartonra és belebujtam :) akkor kipihentebb az a csillag fejű csavarhúzó :) csinált anyu egy koronát teljesen egyszerűen papirból faterom adott egy nagy csavart rákötöttem egy madzagra és húztam magammal :D olcsó és praktikus de a csavar az tényleg nagy volt hirtelen ezek jutottak eszembe de a barátaim öltözteg spongya bobnak cartmen-nek ezek mind házilag gyártott cuccok semmi külcsönző de mostmárt ott is akkora a választék hogy elveszi a farsang varázsát :)
2011. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Véres tamponnak öltöznék, vagy egy nagy vaginának, nálunk ezeknek volt rohadt nagy sikere, persze ha kicsik akkor nem minimum 6.tól
2011. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!