Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel töltitek a péntek estét?

Mivel töltitek a péntek estét?

Figyelt kérdés
Sokan ilyenkor bulizni mennek akik otthon maradtak micsinálnak?
2011. jan. 7. 22:28
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Én meg mindig őszinte vagyok. Mi a francnak kamuzzak? Röhögni anélkül is tudok...
2011. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
78% Ne légy már ennyire naív. Megint csak azt tudom mondani mint a másik kérdéshez. Akik itt válaszolnak azoknak sosem volt egyéjszakás kalandjuk, a kis mellett szeretik, tökéletes a családi életük, nem voltak soha részegek és a férjük egy hatkezű háztartási gép, aki még a gyerekekre is képes vigyázni.
2011. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
* mellet, bocsánat :D
2011. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Sosem volt egyéjszakás kalandom, a páromnak sem.

Kis mellem van, nem tökéletes a családi életem, de odafigyelünk és tökéletesitjük folyamatosan, voltam részeg és a férje sokat segit,még a gyerekekre is képes vigyázni.

Most akkor naiv vagyok??? Nem hinném.

Szóval most akkor mi értelme hazudozni itt? Mert az nem derült ki nekem...

2011. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Arra akartam kilyukadni, hogy nem kell mindent komolyan venni, mert az élet 99%-ban a gyk szöges ellentéte.Tehát vagy az élet, vagy a gyksok közül valamelyik szépít. Nem mondom, hogy mindenki, de olvastad a 31%-ost :D 24 éves, 42 éves, most meg 65 :D
2011. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Nem baj, legalább itt őszintének tűnik...
2011. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hány éves, férfi vagy nő, de tényleg szórakoztató jelenség, akárhány kérdésnél olvastam a válaszait vigyorogtam :D
2011. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
23:06-osnak: a Dunán ment az első 2 rész. Háborús történet. Szerintem jövőhét pénteken is lesz.
2011. jan. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Pihenek (:

Most végeztem a céges munkáimmal...

2011. jan. 8. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!