Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Árulja el nekem valaki, hogy...

Tetris kérdése:

Árulja el nekem valaki, hogy mi az élvezet a petárda durrogtatásban?

Figyelt kérdés
Mitől olyan jó ez?
2010. dec. 31. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
A fiatalok szeretik szerintem a veszélyt, és hogy sokfelé ellehet dobálni. Meg lehet vele kutyákat ijesztgetni, ilyenek. Én még sosem petárdáztam, az én időmben nem volt ilyen
2010. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cory Rose ***** válasza:
74%
Én fiatal vagyok szerintem (19) és hülyeségnek tartom. Én sem értem mi olyan poén abban, hogy akár le is robbanthatja a kezed... De nekem aztán mindegy, én nem csinálom, aki meg hülye az meg is érdemli. :D
2010. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Egyszerű huszonéves válasza:
51%
Az a jó benne, hogy nagyot szól. De, hogy mire jó ez, azt úgysem tudják megmondani. Én félek az ilyenektől csak a kis lepkealakú piródolgokat gyújtom meg.
2010. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cirmos kandúr válasza:
95%

én se csinálom már, lusta vagyok elmenni érte a piacra:D

most már a nagyobb kaliberűeket használom

de az volt jó benne hogy akkorát robban hogy az egész utca hallja és ebben a robbanásban van valami jó, igazából megmagyarázhatatlan:P am én sose petárdáztam olyan helyen ahol kutya van, itt a belvárosban nincs is kertes ház, meg én állat barát vagyok, nem ijesztgetnék kutyákat ezzel

2010. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
én se vágom
2010. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ázsiai marhaság!
2010. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve vettem kb 150db-ot, akkor még legális volt. Akkor egyszer vettem utána töbet soha. Szórakoztunk még szilveszter után is vele. Ledobtuk az aknába, be valamilyen csőbe. Elég érdekes hangokat adott ki:D


De jó hogy betiltották mert volt hogy szilveszter este mentem haza biciklivel, megálltam beszélni valakivel és odadobta hozzám egy hülye gyerek a petárdát, még jó hogy akkor észrevettem amikor még égett a foszfor...

Tipikus amúgy hogy ha mész a sötétbe akkor a fák mögül kidobják eléd a petárdát.


Állítólag idén is már dobálgatták a petárdát a környéken, tüzijátékot 1 órája is hallottam, szegény kutyánk nagyon fél.

2010. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!