Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lg optimus vélemények?

Lg optimus vélemények?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt, én csak a saját nevemben nyilatkozhatok...
2011. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha a GT540 Optimusra gondolsz, - mert ugye már van jópár One, X2 stb. - akkor nekem pár hónapja van. Amit érdemes lenne róla elmondani: jelenleg 2.1 érhető el rá max, így nem sok dolog fér el a 120-130 Mb memórián. Természetesen rootolás után az app2sd használatával rengeteg hely nyílik a számodra.(2.2 ha lesz megoldja). Rezisztív a kijelző, így nem olyan élvezetes és pontos mint egy kapacitív (pl. egy árkategóriában ZTE Blade)

akadhatnak gondok szöveg írásánál, egy jelölő eszköz nem árthat. A rezisztív kijelző miatt multitouch sincs, így csak 1 ujjadat érzékeli egyszerre: gondot okozhat: minden olyan alkalmazás, pl. játékok ahova kéne multit.. de meglehet lenni nélküle.

Ezeken felül sztem jól néz ki, gyors (600 mhz qualcomm proci). Nem mind1ik játékot sikerült futtatnom rajta, pl. a Gameloft jókis játékaival nem nagyon lehet játszani, a 360x480 felbontás miatt, mivel azok nagyobb kijelzőméretet támogatnak... 480x800 pixel.


Sok mindent lehetne róla írni. /8gb microsd hc van nekem benne, meg egy akg k330 füles mellé/... film (640x480 avi), lossless (900-1100 kb/s flac) lejátszása semmi gondot nem okoz neki, és szép színes a kijelzője.

Nem bántam meg, hogy megvettem. Egyedül a rezisztív kijelző bánt, és nagyon reménykedek a hivatalos 2.2-ben, az nagyon jól jönne. Remélhetőleg nem hivatalos lesz, azzal is megelégednék.

Jó választás a kategóriájában szerintem.

2011. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!