Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az baj, ha 17 évesen utálom a...

Az baj, ha 17 évesen utálom a piát?

Figyelt kérdés
fiú vagyok. az egyetlen amit meg tudok inni, az a pezsgő. a többire rá sem tudok nézni. Szinte minden korombeli fiú és lány rendszeresen iszik.
2010. dec. 28. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én is utálom, még pezsgőt sem szoktam inni :)

15L

2010. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez miért is ebbe a témakörbe illik?


Egyébként meg az a baj, hogy ezt megkérdezted.

2010. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
nem...én 19 vok... és egyáltalán nem iszok...nem látom értelmét...:/ a többiek meg menőznek, meg kevergetnek össze-vissza mindent...szal. sztem tök felesleges inni...:D
2010. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
végre egy értelmes fiú.. több ilyen kéne.:/
2010. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ne aggódj én is 17 vagyok de ettől még én is eljárok haverokkal csak én kólát iszogatoK:D
2010. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Egyáltalán nem baj,én se iszok semmilyen piát,és tényleg több ilyen fiú kéne aki nem iszik.
2010. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
De a pinát szereted? :D
2010. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?:)

Én egy időben elég sokat eljártam bulizni, ittam is, de kinőttem. Visszagondolva belátom, hogy sok hülyeségtől megkíméltem volna magam, ha anno úgy állok hozzá, ahogyan te most.

De manapság már szinte egyáltalán nem iszom, max. néha-néha ha elmegyünk valahová, egy pohár boroskólát. Már nem vonz az, hogy lerészegedjek, ráadásul a legtöbb piától megundorodtam:D Szerintem nem hogy baj, inkább nagyon-nagyon jó, hogy nem szeretsz inni:)

18/L

2010. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

bazzeg énis Pinának olvastam xDxDXD ááááá


Amugy nembaj ha utálod , én szeretek inni amugy de egyáltalán nem az alkohol a lényeg ... hanem a társaság.

2010. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Blehh én is utálom a piát ezért szívok füvet :)
2010. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!