Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek (szilveszterrel...

Szerintetek (szilveszterrel kapcsolatos)? (lent)

Figyelt kérdés

na az a helyzet, hogy most szilveszterkor, mennék anyukámékkal másodunokatesómékhoz és nénjémék is jönnének és ott töltenénk a szilvesztert, kimennénk éjfél fele a faluba stb. de viszont a barátnőm meg meghívott hozzájuk, hogy legyek ott mert megy egy másik barátnőm is a szülők pedig barátoknál lesznek. és én el is mennék csak az a gond, hogy másodunkatestvéreméknél van egy csaj aki 5.-es és ha nem mennék el akkor szerintem a család se örülne. de én nem nagyon vagyok jóba a kis csajjal hiszen azér én 14 éves vagyok, megvan a hangsúly köztünk van is miről beszélnünk, csak néha nembírom, na de szóval nemtudom mit tegyek. mert a barátnőmhöz is szívesen mennék meg oda is. anyu azt mondta hogy ott leszek éjfélig azt utána elmehetek a barátnőmhöz de nem tudom.:S

SEGÍTSETEK!!!!

sürgőős lenne mert minél előbb döntenem kell!!!


2010. dec. 27. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést még hányszor teszed fel ma?
2010. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen tudom és bocsi, csak nem tudom, hogyan kell az elejére tenni, és nagyon sürgős lenne rá választ kapnom. barátnőm állandóan ezzel nyaggat és nem tudok mit mondani, lécci segítsetek.
2010. dec. 27. 21:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Ok, megpróbálok segíteni, de kérlek fogalmazd már át kicsit, mert baromira nem bírom követni. Én úgy bogoztam ki, hogy mennétek a családdal rokonokhoz, ahol rád van tapadva egy 5es kis csaj, aki miatt nem szívesen mennél. Ugyanakkor hívott egy barátnőd is. ÉS most az a kérdés, hogy kihez menj, vagy hogy elfogadd e anyud ajánlatát, hogy éjfélig a családdal, utána barátnővel? Jól értelmeztem?
2010. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen jól értelmezted. Amúgy nem az hogy rám van tapadva, hanem néha olyan idegesítő, de van amikor nagyon jól kijövök vele és akkor nagyon szeretem.
2010. dec. 27. 21:43
 5/13 A kérdező kommentje:
meg nem igazán a kiscsaj miatt nem mennék hanem barátnőkkel ugy jobb lenne de igazából mennék oda is mármint rokonokhoz.
2010. dec. 27. 21:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor menj a szüleiddel! A kislány pedig mikor kezd idegesíteni, akkor mondd meg neki kedvesen, de határozottan, hogy most szeretnél kicsit a felnőttekkel beszélgetni. Ha nem veszi a lapot, akkor kérj segítséget a szüleidtől, hogy hívjanak ők beszélgetni, vagy ilyesmi. Vagy ha totál rád tapad, akkor meg szerintem kerek-perec megmondhatod, hogy neked nem poén, hogy folyton vele vagy...

Ha meg a barátnődhöz is szívesen mennél, akkor nekem teljesen jónak tűnik anyukád ajánlata, így mindkét társaságot élvezheted egy kicsit :)

2010. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

értem és köszi ez jóötlet.

de van még 1 gond.:S

az van, hogy mennénk ki este akikhez megyünk meg mi a faluba sétálni meg stb, és bemennénk lehet a discoba és addig oké, de az nekem lehet h ciki hogyha anyuék is ott vannak meg mintha k kísérnének. s akkor most milegyen ilyen szemszögből?

2010. dec. 27. 21:52
 8/13 anonim ***** válasza:
És a disco mikor lenne? Nem lehetne azt mondani, hogy akkor mikor ők discoba mennek, akkor mennél át a barátnődhöz? Mert szülőkkel discoba menni tényleg elég ciki dolog :)
2010. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát éjfél körül mennénk ki sétálni és akkor lehet , hogy bemegyünk, még a sétával nem is lenne gond, de bár a discoval se, de hogyha nagyon belejönnek a bulizásba az azért nem lenne nekem kellemes élmény:S maximum hogyha találok barátnőt és elvonulok vele a terem másik oldalába meg a kis csajjal és az úgy gáz? vagy inkább barátnő?
2010. dec. 27. 22:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Édes vagy :D Úgy már nem gáz, ha félrevonulsz 1-2 korodbelivel, meg a kislánnyal. A kislány pedig kimondottan örülni fog neki :)
2010. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!