Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akkor most hogy (hol? )...

Akkor most hogy (hol? ) szilveszterezzek? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és nem egy nagy bulizós típus. Annyira jó lenne valahova elmenni szilveszterkor, olyan rossz otthon ülni és arra gondolni más milyen jól szórakozik és mennyi mindenből kimaradok. De a szórakozóhelyek ilyenkor túl zsúfoltak és nem érezném magam jól. Már előre látnám h barátnőim táncolnának én meg egy sarokban kuksolnék, majd lelépnék. Innom nem nagyon szabad gyógyszerek miatt de nem is nagyon szeretnék. Ráadásul szerintem én lennék az egyetlen józan:S

Most akkor hova menjek vagy mit csináljak? Aki nem szereti az ilyen helyeket hova megy?


2010. dec. 19. 21:22
 1/4 anonim válasza:
És mi lenne, ha a barátnőiddel saját bulit szerveznétek?
2010. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, én is ilyen voltam, de rájöttem hogy alkohol nélkül is jól érezheti magát az ember, sőt jobban, mert nem szédül, nincs hányingere stb...próbálj meg egy kicsit feloldódni, ne feszengj, bulizz a barátnőiddel, beszélgessetek, hülyéskedjetek, menj velük táncolni, ismerkedj, hidd el menni fog, nem kell szorongni, ne félj a nagy tömegtől hiszen mindenki bulizik, tarts velük te is, hiszen ők sem mások mint te biztosan befogadnak és rengeteg új ismeretséget kötsz!
2010. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kibírok egy punk koncertet józanul, valamint általában 1 sörrel megelégszem. A táncot magamtól talán föl se találnám, vagy ha igen, akkor csak mások szórakoztatására csinálnám, de magamért nem.

Ha akarok, tudok táncolni, de csak azért csinálom, hogy ne lógjak ki a sorból.

Jó lenne egy ilyen ismerős, mint te, akinek hozzám hasonló a viszonya a bulizáshoz. Ha gondolod, írj levelet.


24/F

2010. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el 16 évesen voltak bulijaim amikor sokat ittam, de nem éreztem jól magam.Amikor nem ittam az egész bulit végigtáncoltam barátnőmmel jókat nevettünk, hogy nem is kell semmi pia,sőt a dj s csávótól kértünk ásványvizet olyan szomjasak voltunk:)de szászszor jobb buli volt mint amikor ittunk és másnap tudtuk folytatni nem szállt el a erőnk
2010. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!