Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni Bp-en?

Mit lehet csinálni Bp-en?

Figyelt kérdés
Nyilván most sokan hülyének néztek a kérdés miatt. Nem régóta vagyok fenn, nem ismerem igazán a várost. Mit tud itt csinálni az ember, akár egyedül is? Hova érdemes elmenni, hol lehet szórakozni, mivel lehet jól eltölteni az időt? Akár hova érdemes elmenni kirándulni, ilyesmik.
2008. jan. 18. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg furcs kérdés, mert az országon belül ez az a hely, ahol megtalálsz mindent, bármihez is van kedved... Mit csinálnál egy kisvárosban vagy egy faluban?! Na mindegy, szóval: elmehetsz színházba, moziba, nem sorolom fel a színházakat és mozikat, mert rengeteg van :)... Akár egyedül is megnézhetsz egy jó filmet vagy színdarabot. Én szoktam ha nem ér rá épp senki. Elmehetsz koncerte, nap mint nap van rengeteg.. Elmehetsz bulzni, több ezer szórakozóhely van. Elmehetsz sétálni: a Várba,a Városligetbe, a Margit szigetre. Elmetesz Állatkertbe. Elmehetsz múzeumba, szintén rengeteg van. Elmehetsz egy bevásárlóközpontba nézelődni (Westend, Aréna, stb.) Most télen elmehetsz korcsolyázni, nyáron strandra, vagy az összes hónapban uszodába. Beülhetsz egy kávézóba meginni egy kávét vagy egy kappucino-t, vagy egy pohár bort. Kirándulhatsz Szentendrére, Gödöllőre. Felmehetsz a Gellért-hegyre. Sétálhatsz a Duna parton. Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem kedvet kaptál valamihez.
2008. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
PL: ARENA PLAZA ott azt csinálsz amit akarsz ez BP lepnagyobb plázája!!!
2008. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!