Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Támogatjátok-e a nyilvános...

Támogatjátok-e a nyilvános helyeken (éttermek, kocsmák, diszkók stb) történő dohányzás betiltását?

Figyelt kérdés
no komment
2010. dec. 15. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, de csak abban az esetben, ha közben jelölnek ki nekik helyet, ahol cigizhetnek.

Engem nem dohányzóként nagyon zavar, hogy olyan szagú lesz a ruhám, hajam, ráadásul allergiás vagyok a cigifüstre, így cigis helyekre nem is nagyon merek menni. Viszont azért azt meg nem lehet megtenni, hogy sehol se gyújthassanak rá.

2010. dec. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szintén annak a híve vagyok, hogy legyen jól elkülönített dohányzó és nemdohányzó rész. Így mindenki jól tudja érezni magát, anélkül, hogy egymásnak ártanának.
2010. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Támogatom.
2010. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Viszont azért azt meg nem lehet megtenni, hogy sehol se gyújthassanak rá."


Jópár fejlettnek nevezett országban meg lehetett tenni! Olaszország, Írország, Egyesült Királyság, Amerika, Kanada stb

2010. dec. 23. 17:18
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Én is támogatom.
2010. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
52%

alap!

titlsák már meg az összes szórakozóhelyen a dohányzást, etessék máshol a rákokat a majmok...

2010. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Én is támogatom ;)
2010. dec. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kocsmákban nem kéne viszont az összes többi helyen külön dohányzó helyiségnek kellene, hogy legyen. ja és a csikkek az utcán már más téma, de engem az idegesít nagyon...főleg a szép parkokban ahova le is lehetne ülni a fűbe...ha nem lenne minden tele csikkekkel...:/

bocs az offért...

2010. dec. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A csikk eldobálásért javasolnán a 10ezer forintos bírásgot. Röcid időn belül megoldódna az államadósság probléma :)
2010. dec. 24. 17:47
 10/16 anonim ***** válasza:
IGEN! Gyűlölöm a cigifüstöt! nagyon ártalmas, már csak annak is aki beszívja nem hogy még annak aki szívja xD remélem tényleg betiltják, legalább nem fogok fulladni ha kocsmába vagy hasonló helyre megyek
2011. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!