Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Amikor először ittatok abszint...

Amikor először ittatok abszintot milyen érzés volt? :D

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok más, hogy élte át..:D

Milyen gyorsan hatott, mennyit bírtatok elsőre, mit ittatok előtte, utána, és hogy sokat kajáltatok-e piálás előtt.

Csak rám hatott enyire rosszul?


2010. dec. 14. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
nem ettem előtte, ez délután volt, enni pedig reggel ettem utoljára. Néhány centilitert ittam, amennyit a pincér kihozott. Fejbe is vágott, mint mondjuk 4-5 vodka narancs. De csak annyi, hogy jó kedvem lett tőle. Egyébként nekem nagyon bejött, van is itthon, lassan ideje lesz kibontani.
2010. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én beteg voltam, ugyhogy egész nap nem ettem, direkt piálás előtt egy pogácsát hoztam magammal, amit megis ettem, de nem sokat használt...Egyébként én nagyon bírom a piát, meglepődtem magamon.Ittam 4cl bailyst, fél korsó sört, a világon semmi bajom nem volt, majd erre jött az abszint, nem tudom, mennyit szoktak tölteni, de nagy adag volt kérve.Pár percre rá, annyira szédültem, hogy alig tudtam kimenni az ajtón, ha nem megyek ki, szerintem bent a melegben el is ájulok.Nem tudom ez normális volt-e.
2010. dec. 14. 20:03
 3/3 Phoney ***** válasza:

Hát ha a pancsokra gondolsz (amiket itthon meg a cseheknél árulnak) akkor magában ittam és piros volt, és égett az egész fejem a 70%-tól, de sikerült úgy csinálnom mintha meg sem érezném:D Asszem ittam még egyet, de akkoriban nagoyn jól bírtam a szeszt, szóval ugyanúgy hatott mint más rövid.


Amikor igazi abszintot ittam (hidegen és hígítva, ahogy kell), az eszméletlen érzés volt, mert a legfinomabb dolog, amit valaha a számba vettem:P

2010. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!