Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gitár?! (Kérdésed túl rövid,...

Gitár?! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szeretnék tanulni gitározni,persze kezdő vagyok és nem szeretnék semmiféleképpen,egy tanuló gitárral kezdeni!Mondták is,hogy értelmesebb lenne,akkor egy "normális" gitárral kezdeni, ki is néztem egyet!


[link]


Egy Ibanez-t!

V50JP-BK

vagy

V50JP-NT


De szeretném megkérdezni azokat,akik jártasak ebben!

Már egy éve sőt, több mint egy éve várok a gitáromra nézelődtem,de egy ideje most rá kattantam,hogy elegem van, kell!Megakarok tanulni!

Szóval,eddig 2 embert kérdeztem és ők a Cort-ot és az Ibanez-t ajánlották,de(!)mivel kezdő vagyok szeretném tudni,hogy esetleg milyen gitárt vegyek,használjak a tanuláshoz?Nem szeretnék ez az ár fölé menni,mint ami kivan írva a két gitárnál....

Meg szerintem a szüleim se....

16/L

Köszönöm!


2010. dec. 14. 16:05
 1/1 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Szüleimmel sikeresen össze vesztem és tanulógitárt vehetek csak=)(Y)Mert,hogy megunnám.....oké,akkor tanuló....csak,akkor milyen tanuló gitárt?

2010. dec. 14. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!