Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az Aldi miért nem képes jól...

Az Aldi miért nem képes jól megtervezni egy reklámot?

Figyelt kérdés

Tele van a TV idegesítő Aldi reklámmal, ahol a kisfőnök kérdezgeti a bevásárló embereket.

De szerintem ez nem életszerű, másrészt, Aldi egy német cég. Miért van francia akcentusa?


2010. dec. 13. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem éppen ezzel a "sutaságával" emelkedik ki a többi "profi" reklám közül... Mondjuk én sem szeretem..


(De a profit sem. Már unom a joghurtot zabáló családokat és a vízkőtől szenvedő háziasszonyokat..)

2010. dec. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ma már tényleg csak az abszolút debil, idegesítő reklámokra vannak ráállva a PR-cégek. Nyílván van stratégiai alapja a dolognak, bár sosem fogom megérteni, mi az, mert baromira idegesítőek - ettől nem fogok megkedvelni egy terméket, sőt.
2010. dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egxik kedvenc reklámom az ALDI-s István Kováccsal.És nincs francia akcentusa.Ez igazi német akcentus!!
2010. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, de ahogy raccsol, az szerintem nem túl németes. Ha a szó végén elhagyná, akkor azt teljesen megérteném (én is beszélek németül), de ez így nekem franciásan hat (franciául is beszélek), de akkor a fazon nem tudom melyik németet beszéli, mert nem vagyok már benne annyira, hogy az északi meg a déli között különbséget tudjak tenni.
2010. dec. 16. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!