Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol szilvesztereztek idén?

Hol szilvesztereztek idén?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérek! (És ha Szabolcs megyeiek vagytok, megírnátok hol - persze ha nem házibuli)? :)
2010. dec. 7. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Otthon fogok ülni, és a rádiókabarét fogom hallgatni.

16F

2010. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy otthon, vagy a barátnőmnél. 20/F
2010. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Otthon csücsülünk

12L

2010. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

jézusom te mennyi az otthonülős .... XD (azért egy pezsgőt reméljük kinyittok azt megisszátok egyedül XD )

Ömm én házibulin leszek , hogy pontosan hol még nem tudom , két helyre hívtak .

2010. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De nagy partyarc itt valaki, hogy kapnál alkoholmérgezést.... :D
2010. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó neked hogy 2 helyre is hívtak. Engem sehova se hívtak, nem önszántamból leszek otthon szilveszterkor:D

Amúgy ha még szilveszterkor is beteg leszek akkor pláne nem megyek még ha hívnak akkor se.

2010. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

a sok partyarc. annyit mondok srácok hogy ha akkora party arcok lennétek, akkor nem találtatok volna ide erre a kérdésre ;).

és még mielőtt letámadnátok: 16 vagyok, valószinüleg éjfélig iszogatunk itthon aztán elnézünk valahova.

2010. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
de tényleg mennyi itt az otthonülős.... :DDD én házibuliban leszek..:P és h miért találtam rá erre a kérdésre? mert véletlenül a másik keresőbe írtam.... xDDDD én csak szilveszterre vmi jó kis ruhát kerestem.... :DDDDDD
2010. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!