Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem féltek, hogy ha elmentek...

Nem féltek, hogy ha elmentek bulizni a párotokkal megcsal? Ha netán más lánnyal táncol inkább, hogy reagáltok? Elviselitek azt? Vagy csak veletek táncol? Nektek mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva én nem vagyok egy bulizós típus és nem hiszem, hogy azt én eltudnám viselni ha elmegyünk egy szórakozóhelyre a barátommal akkor más lányokkal táncikálna vagy épp flörtölgetne! Én nagyon féltékeny típus vagyok és épp ezért kerülöm is az ilyen helyzeteket! Nem tudnám azt nézni, hogy a barátom akit szeretek mással táncoljon...!
2010. dec. 7. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha azért meegcsal, mert mással táncol, akkor nem érdemes vele foglalkozni.


A kérdésre válaszolva: nem félek, se egy tánc, vagy buli miatt nem csalna meg, se másért. Ha nem tudek tökéletesen megbizni benne, akkor nem lennék vele.


A féltékenységnek csak egyetlen "haszna" van, ezzel csak elzavarod magadtól máshoz.

2010. dec. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A párod nem a tulajdonod!

Ha mással is táncol,az nem megcsalás!

Sőt! Ha társasággal mentek buliba,akkor a társaság minden nőtagjával ILLIK táncolnia!

Ga te ragaszkodsz ahhoz,hogy CSAk veled táncoljon,akkor maradjatok otthon és táncolhattok kettesben!

Az alaptalan,túlzott féltékenység a legjobb kapcsolatot is tönkre teszi.

Megcsalás: ha másik nővel csókolózik,lefekszik. A tánc nem az.

2010. dec. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azért azt tegyük hozzá, hogy nem mindegy milyen táncot táncol más lánnyal! Ha csak lötyög egyet vagy előadja a fél dirty dancing-et...van különbség
2010. dec. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze persze illtik minden nővel táncolni! Egy lagzin lehet de nem egy diszkóban! Külömben meg ha én a párommal akit szeretek megyek el buliba akkor én nem más pasihoz dörgölőzködök! Én nem azért mennék, hogy mással táncikáljak!A mai férfiak elég könnyen beindulnak már attól ha egy nő aki kidobja a melleit és riszál neki! Hát én ezért nem díjaznám, hogy más lánnyal táncoljon! Velem megy nem? Akkor minek a másik?
2010. dec. 8. 06:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor még együtt voltunk, néha hívtam, hogy menjünk el táncházba vagy táncolni valahova - ahol nem feltétlenül disco van -, de sose akart "kimozdulni", csak netezzünk, és karaokézzünk a gép előtt... Többek közt ezért sem tudtunk együttmaradni.


Egy lány


Szerintem táncolt volna mással is, ha eljött volna, de nem azért, mert valamit akar, hanem mert a természete meg olyan, hogy mindenkihez kedves.

2010. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!