Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez a farm?...

Hogy tetszik ez a farm? (farmerama)

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 2. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz. Hányas szintű vagy?
2010. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Köszi :) 38
2010. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs, másik felhasználóval írtam vissza az előbb.
2010. dec. 2. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi időbe telt felvinni arra a szintre?
2010. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elég sok időbe tellett, mert egyszer volt hogy kb. egy hónapig nem játszottam.
2010. dec. 2. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Honan van annyi pénzed , hogy ennyi mindent vegyél?? Énn 35 -ös szintű vagyok és alig van pénzem és nem tudok nagyon eladni mert olyat kérnek amiből nincs olyan sok
2011. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

elöttem válaszoló.

a megrendelőkkel ne törődj, mer nagyon kevés pénzt adnak. azzal nem is szoktam foglalkozni kb mióta 40es szintű vagyok azóta ugyan azok vannak ott :D most 62es szinten vagyok.


a piacon csinálj pénzt. amelyik terméknek éppen magas az ára, azt termeld és ad el. én most a birkákból csináltam 350000 csp-t :) a barna birkát éri meg a legjobban eladni.


4 fehér barit eladsz maximum 840ért 1barnát viszont 1800ért. feketét már nem éri meg tenyészteni mer beraksz 4 barnát (amit el tudsz adni a piacon 7200ér) lesz belőle 1 fekete amit max 4500ér tudsz eladni.

2011. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!