Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 150 emberes hazibulira (12...

Huron kérdése:

150 emberes hazibulira (12 oran at), mennyi ital szukseges?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 00:15
 1/7 anonim válasza:
Minden emberre egy rekesz sőr minimum.
2010. dec. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sör, bor, pálinka az alap.Emellett még tömények (vodka, whiskey, bacardi, gin) és akkor csak a 4 legkedveltebbet mondtam.Attól függ, hogy mennyi, hogy mennyire piálós a társaság.
2010. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Epp ezert kerdeztem, mert ezt nem tudhatom.

Tehat, ha mondjuk szorakozo hely lennek, mennyi piamnak kellene lenni 150 fonek, h reggel 6ig kitartson, elozo nap este 8 orajatol...?

2010. dec. 2. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet így megmondani, ezért a szórakozóhelyek mindig nagyobb készletet tartanak. Számítani kell arra, hogy töményet isznak, söröznek, boroznak, vagy egy nagyobb társaság egész éjjel csak Jager-eznek, másként fogy minden. De számolj átlagban emberenként 2,5l üveg sört, 0,5l bort és 5db töményet. Az üdítőket ne fejetsd el, fejenként kb 2 liter átlagban.
2010. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mivel házibuli, ezért NEM kell...mindenből mugyan annyi, h a nép állandóan választani tudjon =

ezt úgy értem, h folyadék mennyiség legyen 12 órán át folymatosan, és esetlegesen reggel 7re már csak 10% folyadék maradjon

külön alkoholból és külön üdítőkből is!

Természetesen, tömények, pezsgők, vermuthok, sörök, borok lennének, és lesznek.

Ha elfogy 50 láda sőr, az IJ nekik, számukra (igyanak vegyesen)! Van más ital is még... én így értem.

2010. dec. 3. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor így könnyebb a helyzeted. Számold azt, hogy mindenki megiszik 2 töményet, 2 üveg sört, 2 pohár bort és 0,5 liter üdítőt.
2010. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
du 6-tól reggel 7-ig? :D annál vizet is többet iszunk, de azért köszi :DD
2010. dec. 4. 01:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!