Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Minek öltözzek be bolondballad...

Minek öltözzek be bolondballadáson?

Figyelt kérdés

Tudnátok valami jó ötletet adni, hogy minek öltözzek be bolondballagáson? Tudom hogy messze van még, de szeretnék tanácsokat kérni, hogy nektek mi vált be, vagy mennyire tettszett másoknak az öltözéketek.

A válaszokat előre is köszi!


2009. jan. 16. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

en fogtam magam, es reggel, felkeles utan elmentem a suliba. nyuszis mamuszban. pizsamaban. kocos hajjal. macival a kezemben. (18 eves voltam.. :D)


neztek rendesen utanam az emberek, mire atvagtam a fel varoson. :D

2009. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a suliban az egyik csaj csövesnek öltözött és nekem azis teccet !^^
2009. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez mikor van? nálunk ilyen nincs :S szlovákiai vagyok
2009. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rendőrnek öltöztem és a csövesnek öltözött osztálytársaimat hajkurásztam végig a városon. Annak is volt sikere :-)
2009. jan. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk az egész osztály hippinek öltözött, és hair-es énekeket énekeltünk. nagyon jó volt. Ja, nekem olyan kitűző volt a fenekemen, hogy "kiss my ass" :D de más osztályokból a legnagyobb sikere azoknak a srácoknak volt, akik nőnek öltöztek (melltaró kitömve, szoknya, neccharisnya, magassarkú :)). Olyan k.rvásak voltak, hogy na, de jókat röhögtünk :DD
2009. jan. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3. válaszolónak: a bolondballagást a végzősök csinálják a 2 félév valamelyik napján... végigmennek mindegyik osztályon, idióta ruhákban, hülyülnek meg minden... nálunk rendszeresen vizipisztollyal spriccelik a tanárt meg minket, "kicsiket"... az ofő ált ebből kimarad, ő csak a ballagáson vesz részt...
2009. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk is vízipisztoly volt a divat... mondtuk is, h mi paintballozni fogunk:D:D tavaly csak elárasztották lufikkal az egész sulit
2009. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hello! Én kb. egy örült focista rajongó-fodrásztól- sminkestől menekülő csajnak nézhettem ki. Melírsapkából minden lyukon kihúzkodtuk a hajamat (már reggel így mentem, ezen röhögött a fél város), ruhaként pedig farmer, rajta rövidgatya- focis zokni- csíkos poló, pöttyös kendő... meg egy igazi elmosódott smink :-)
2009. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!