Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szilvezteri bulit hogyan...

Szilvezteri bulit hogyan lehet jól feldobni? 14 éves vagyok (fiú) és az első bulim!

Figyelt kérdés
Most engedték meg először h bulit tartsak! Ötletek? Mivel leet a legnagyobb partit csinálni? Mindenféle cucc jöhet! Vagy linkek!
2010. nov. 23. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

sak egy tipp: az alkoholt hanyagoljátok... jó tudom, 14 évesek vagytok, a kamasz fiúk életében ez az a korszak, amikor nagyzolni kell... nem azt mondom, hogy ne igyatok semmit, csak vigyázzatok, mert tavaly nálunk a fiúk kiütötték magukat kilenkor xD..... Szóval mire koccintani kellett, szinte csak lányok voltak :)

Esetleg különféle játékok, mi 17 évesek vagyunk, de nagyon c

2010. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

(bos, véletlenül lemaradt)...

de nagyon csípjük ezeket: Twist (örök kedvenc), igazság/merésség stb... Jó bulizást! :)

2010. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jó zene, fincsi kaják, meg valami vicces dolog, mi pl activityztünk, nekünk bejött, igaz én 14 éves vagyok...de nem is 40.
2010. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen semmi piát nem akarok! Tehát alkohol meg vizipipa...ezeket hanyagolnám...


Köszi szépen az eddigi ötleteket! Még ha valaki tud az írjon!

2010. nov. 24. 14:13
 5/5 Huron válasza:

Arra figyeljel, hogy a valoban sok piatol bealszotok 9kor fullra! Lehet ezt adagolni. Vagy idoponttol adagolni.

Ha bealszik egy nagyzolo 14 eves 8kor, az 3 napig alszik kb.

Tehat, ertelmetlen.

Otletek:

- gyomolcsle koktelok

- sok suti zaba

- 40 fele pipa iz kiprobalasa

- stand up commedy

- 1 tv musor mondjuk


Fugg attol is, mikor kezditek a bulit: 4kor 8kor 10kor...

Pialaskor fokent! 4kor kisebb adag, amivel elvagytok ejfelig. Es utana ujabb, hajnalig.


Sex = gumival, nem azert mert elobb kihuzod, hanem a 10 fele nemibetegseg. Ha draga neked a gumi, akkor lajtos sex, oral. Vegyel gumit a tobbhoz.


KArtyazas is jo otlet.


De a legjobb a zenere bui, tanc, ismerkedes.

2010. dec. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!