Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki a felsoroltak...

Ajánlana valaki a felsoroltak alapján még magyar influenszer nőket,videósokat?

Figyelt kérdés

Inzsöl Júlia, Bumberák Éva, eszterszeglete, fatimapanka, Nora Spilman


Perspektíva Projekt, Párnacsata Podcast


Minden tippnek örülök, de annak különösen, ha a videósnak nincs gyereke (mert nekem sincs, és jobban tudok vele azonosulni - az itt felsoroltakból a legtöbben kismamák, szóval gyerekfókuszú tartalomból van már elég)

és ha szokott kitenni hosszabb könyvajánlókat (mint Bumberák Éva).


Nagyon szimpi most Inzsöl "Az élet szép" című sorozata, amiben másokat kérdez arról, mi teszi őket boldoggá. Ehhez hasonló tartalmakat is szívesen néznék még.


Kifejezetten csak könyves youtuber javaslatnak is örülnék. Én még nem találtam jót. :/ Leginkább az volt a problémám, hogy az illető vagy nem beszélt szépen és érthetően, vagy max. 2-3 mondatot mondott a könyvekről vagy bármiről, igazából csak megmutogatta sorban a kezében lobogtatva, hogy a héten mit vett, és ennyi.


Előre is köszi a javaslatokat!



ma 09:48
 1/1 A kérdező kommentje:
Még ez lemaradt: Minél kisebb szerepe van a sminkelésnek, szépségápolásnak a videókban, annál jobb. Nem sminkelek, eléggé távol esik a téma az érdeklődési körömtől, a felsorolt videóknál is unom kicsit.
ma 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!