Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes előzizetni a Netflixre...

Érdemes előzizetni a Netflixre? Szinkronizált a tartalom?

Figyelt kérdés

ma 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden tartalom automatikusan szinkronizált. És nem minden érhető el ami globálisan felkerül, csak a magyar régióban elérhető tartalmak.

Mindegyiket érdemes legalább 1-1 hónapra kipróbálni, mert csak így tudod eldönteni hogy melyik kínálata jön be a legjobban. Itt hiába fogják mondani, hogy kinek mi nem tetszik, ha neked lehet pont az jön be. Az előfizetést pedig szabadon lemondhatod (a már kifizetett hónaphoz hozzáférsz továbbra is) és újraindíthatod egy gombnyomással, így nem vagy arra sem kötelezve, mintha hűségidőd lenne és nem léphetsz vissza csak úgy. Előfizetsz egy hónapra, megnézed mi érhető el és mennyire érdekel, és aszerint lemondod a folytatást, vagy megtartod és fizeted tovább.

ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én jó ideje nem fizetek elő, mert nem volt releváns az ottani tartalom nekem, de pont már pár hónapja azon gondolkodom, hogy egy hónapra újra előfizetek, megnézem jelenleg mik vannak. És ezt szerintem így lehet, ki kell próbálni egy hónapot, mert így más nehezen tudja megmondani neked, hogy megéri-e.
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!