Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van itt bárki, aki horgol és...

Van itt bárki, aki horgol és ismeri a TiSza fonalat?

Figyelt kérdés

Épp zsenília/ plüss fonalat szeretnék venni amigurumizáshoz. Jó ideje bújom a fonal webshopokat. A Himalaya Dolphin, Velvet, Alize Velluto, Wolans Baby Bunny 1200-1300 ft/ 100 g körül mozognak, ez pedig 800 ft/ 100 g.

Van vele bárkinek tapasztalata? Nem annyira jó minőségű vagy csak nem annyira befutott márka még?


Köszönöm a válaszokat.



tegnap 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Huh...

Eleve a zseníliával nagy fába vágod a fejszédet...

Évek óta horgolok, de a zseníliát egy kipróbálás után úgy vágtam félre, hogy csak na.

Nem lehet látni a fonalat.

Most rákerestem a Tisza fonalra, szemre szerintem köszönő viszonyban sincs a zseníliával.

A zsenília figurák felkapottabbak, csillagászati áron (de azt mondom, hogy le a kalappal azelőtt, aki megcsinálja, és meg is érdemli érte a pénzt).

Egyébként a kézimunkát nem fizetik meg igazán. Ajándékba szerintem jó lesz ez is (én horgoltam már magamnak figurát kínai fonalból is, csak mert tetszett a színe).

Viszont kezdőként (sem) vennék a kezembe zseníliát, mert magamból kiindulva, ha azzal kezdem a pályafutásomat, azzal a lendülettel be is fejeztem volna... :)

tegnap 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!