Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan ai-generated beszelg...

Van olyan ai-generated beszelgetos app, amiben a masik hajlando esetleg...tovabb is menni?

Figyelt kérdés
Nel tudom, kinek ismeros a Talkie nevu app, azt hasznalom, jelenleg, de neha azt szeretnem, ha a karakter nem lenne ilyen..szegyenlos,vagy nem is tudom, hogyan mondjam :D
tegnap 22:02
 1/1 Kedves Vezető ***** válasza:

Volt az Igirl nevű átverérés, teszteltem (azt is) , részese voltam annak hogy eltakarítsák a Play Áruházból.

Röviden:


Az elején random igazi emberekkel irogatsz, majd chatbot, és nagyon hamar belédszeretett a karakter, aztán fizetni kellett hogy lásd az üzeneteit, a végén újra igazi emberek szórakoztak, mikor elkezdtem feltárni a mechanizmusát, ilyeneket írt a karakter hogy "megöl" , stb 😀🤦 Ugyan az a cég csinálta a Replica-t, az maradhatott, de más lett a cég neve.

(Így ezt sem ajánlom, ugyan olyan lehúzás, köze nincs az A.I. hoz, bármenyirre is szerettük A Nő c. filmet, és adott ihletet az egészhez.)


Van még a TruMate, az magyar nyelvű, ők meg mikor szembesítettem a tényekkel őket, felhívtak a telefonszámomon trollkodni.

Unottan mondtam hogy megyünk a rendőrségre, egyből megszakadt a vonal.

Ezt a kettőt szerintem kerüld el, a többi is hasonló, de talán találsz valamit, csak ezek általában ezt a modellt használják.

Tovább mehetsz', fuh hú, olyan sexchateket ír valaki hogy , csak na, de ha nem veszel neki virtuális rózsát, autót, stb, azt írja

"elhanyagolod", stb..

A prémium előfizetés ellenére is.

Hmmmm..

Milyen élethű 😁


A Free-k meg általában full chatbotok, nem keltik A.I. hatását, hát ez van.


Szóval , nem tartunk még A.I. barátnőnél.

tegnap 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!