Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vannak olyan weboldalak, vagy...

Vannak olyan weboldalak, vagy tool-ok amikkel tudok Patreon-t nézni ingyen?

Figyelt kérdés
eddig a Kemono weboldalt használtam, de 1 hónapja beszart, nem töltenek fel rá dolgokat, tudtok mondani alternatívát rá?

ma 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Tool nincs, semmivel nem hamisítod meg a banki tranzakciót, hogy elhiggye a rendszer a befizetést. Megoldás az lenne, hogy valaki befizet, kilopja és máshol terjeszti a fizetős tartalmakat. Ennek az esélye kicsi és hamar le is lőhetik az ilyen illegális megosztókat.


Hosszú távon és a tartalomgyártó elismeréseként (ha már érdekel, megnézed a cuccait és támogatod a munkáját) illene előfizetni.

ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

van hozzá tool, több is, de ezek cserélődnek, mert a patreon folyton védekezik ellenük


az hogy fizessek egy patreonnak, csak akkor fizetnék ha megérné a tartalom amit gyárt, vagy ténylegesen nem ingyen tartalomnak szánja, jelenleg amiért használtam a kemono weboldalt, hogy nézzem a patreon tartalmat, azért volt hogy tudjam nézni 2 héttel előbb a tartalmat, mert hogy 2 hét után kikerül youtube-ra a tartalom ingyen


sokan akik használják a patreont, és van eszük, már csak úgy posztolnak a weboldalra, hogy csak is szöveges poszt, és egy saját weboldal linkjét rakják ki, mivel azt nem tudja a tool könnyen kilopni


amúgy Kemono weboldal évek óta működik, nem lőtték még le, csak néha hónapokra leáll a feltöltés, ezért kértem alternatívát, meg hát azért mert én a tool-okat nem követem, hogy mik működnek jelenleg

ma 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!