Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 23L vagyok és komolyabb...

23L vagyok és komolyabb dolgokra vágyok, ez probléma?

Figyelt kérdés

Úgy érzem már kiéltem a bulizós korszakom tizenévesen ugyanis nagyon sokat buliztam hétvégenként és hétköznap. Már kicsit békésebb dolgokra vágyok. Mondjuk egy egészséges párkapcsolat, privát randik, programok. Családdal időt tölteni, edzés, főzés.

Persze nagyon szeretek barátokkal menni ide oda kicsit iszogatni meg ilyesmi de egyébként ehhez a nagy bulizáshoz már nincs kedvem. Kicsit úgy érzem hogy ez rossz dolog mert mindig mondják hogy de miért nem megyek többet mert fiatal vagyok és élnem kéne még stb...

Inkább tartok egy sorotatozós/filmnézős estét egy barátnőmmel mint hogy minden hétvégén bulizzak. Ez akkora nagy baj? Vajon később meg fogom bánni ?



aug. 3. 21:19
 1/5 A kérdező kommentje:
És sokszor azt érzem uu úgy elmennék egy jót bulizni aztán amikor tényleg lehetne menni meg nagyon nincs kedvem
aug. 3. 21:22
 2/5 anonim válasza:
Nem baj. Ha már túlvagy ezeken, nemigen fog visszatérni szerintem. Te hamarabb túlestél rajta, ami egyébként szerintem jó dolog, mert most már elkezdhetsz koncentrálni az értelmesebb dolgokra.
aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tancolni


irtad edzest


szoval mas dolog ha fizikailag nem birod mar tanct stb

es megint mas ami vegulis "fizikai" dolog de ha ivaszatot nem birod, azt nem kelet voln se eroltetni amugysem

nem tudom milyen bulihely

egeszseg szempontjabol ejszakazas se tul jo

de vannak napali konyedebb, kisebb tarsasagu tancos lehetosegek

amig fiatal vagy es edzes mellett is a tanc nagyon jo, egeszseges

ha buliba ezert is voltal elsosorban

akkor is foleg ha faradtsag lenne tenyleg ami visszatart, meg kell tudni a kivalto okat

mert konyen elhagyja magat az rmber ha egy adig aktiv fizikai dolgot abbahagy

edzes alat szoval nem mindegy mit ertettel

megint attol is fugg kapcsolathoz hogy alsz mivel azzal is kivalthato a tanc, eroteljes fizikai aktivitas

aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BécsiFehér ***** válasza:

"mindig mondják hogy de miért nem megyek többet mert fiatal vagyok és élnem kéne még stb..."

Ilyenekben magadra hallgass, ne másoknak akarj megfelelni.

"Ez akkora nagy baj? Vajon később meg fogom bánni ?"

Egyáltalán nem baj. Nem fogod megbánni, ha úgy érzed, hogy buliztál már eleget.

aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jobbikostibi ***** válasza:

Ki van öregedve.


Menyen a gyárba osz dolgozzon

aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!