Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rádió, TV. Maratoni reklámblok...

Rádió, TV. Maratoni reklámblokkok helyett nem lenne jobb sűrűn rövidet?

Figyelt kérdés

Amikor egy TV adón vagy kereskedelmi rádióban reklámblokk jön, az emberek többslge lehalkítja, elkapcsolja, mert nagyon nagy tehertétel mondjuk a TV-ben negyed óra-húsz percig reklámot nézni, vagy a rádióban is hosszú percekig. Így a reklám nem találja meg a célközönséget, vagy legalábbis korlátozottan. Ha mondjuk zeneszámonként betennének egy-egy 15 másodperces spot-ot, vagy a tv-ben is inkább sűrűn adnának reklámot, de nem többet 1-2 percnél, akkor élhetőbb lenne a kerekedelmi média "fogyasztása" (de utálom ezt a szót) és a reklám is hatékonyabb lenne, mert nem kapcsolnák el.

Így gondolom én. De nincs így. Mit tudok rosszul, vagy mi kerülte el a figyelmemet?



júl. 31. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem is néznék olyan csatornát, amin gyakran de rövid reklámok lennének.

A 10-20 perces reklámok alatt meg pl. megetetem a kútyámat, összeszedek valami kaját, beszedem a mosott ruhákat, következő napra kikészítem a ruhákat, elmosogatok, fogat mosok, ilyesmik, szóval nekem tökéletes a jelenlegi rendszer.

júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 1-es, megértem.
júl. 31. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!