Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Airsoft milyen korosztálynak...

Airsoft milyen korosztálynak való?

Figyelt kérdés

Unom a videójátékok világát. A légióba nem mehetek, mert autoimmun betegségem lett. Viszont szeretném valamilyen formában kipróbálni ezt, hogy másokra lövöldözök. Néztem néhány airsoftos oldalt, mindegyiken kb gyerekekről vannak képek hogy játszanak. Nyilván én is a gyerekkoromba menekülnék kicsit vissza ezzel, amikor unokatesókkal nagyszülőknél szüretkor rohangáltunk bujkáltunk a vízipuskákkal.



Szóval szívesen felvenném a ghillie ruhát amit természetfotózáshoz használok, és kamera helyett egy mesterlövész airsofttal felmásznék egy fára aztán campelnék.



Mondjuk lehet annyira gáznak érezném az egész larpolást, hogy otthagynám. Már 10 13 évesen is nagyon érdekelt ez a téma de sajnos apám biztos nem engedett volna egy ilyen hobbit. Küzdősportok elkezdéséhez is 20+ éves koromig kellett várni.


júl. 15. 02:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Szóval kicsit az van bennem, hogy hmm de jó lenne szórakozásnak,, de ahogy mondjuk a legozás gagyi lenne felnőtt fejjel, úgy ez is az a gagyi érzés lenne attól félek.
júl. 15. 02:55
 2/2 anonim ***** válasza:

Felnőttek is játszhatják. Voltam már céges csapatépítőn lézerharcolni, szórakoztató az is. Hasonló a paintballhoz, csak nem fest és nem fáj. Az airsoft meg még inkább a "profibbak" játékszere elvileg, életűbb ruházat és fegyverek, komolyabb szabályzat. Nagyon kicsi gyerekeknek szerintem ez még nem való, inkább tizenéves kortól ajánlott.


[link]


Szóval nem csak gyerekjáték, pont mint a Lego. A legkomolyabb Lego-építményeket sem négyévesek építik...

júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!