Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Először is, elnézést hogy...

Először is, elnézést hogy rossz kategóriába írom, de nem tudom hová kellene.. ezt az instán olvastam, de nem értem mit akar jelenteni, valaki érti?

Figyelt kérdés

Egy ilyen idezetes oldal szeruseg posztolta, de nem ertem az utolso 1/2 mondatot.

"A gyilkos egy 14 éves lányba volt szerelmes. Heteken át minden nap virágot hagyott az ajtaja előtt - erről olvasok az újságban,míg elkészül a teavizem. Vajon milyen virágot."

Előre is köszönöm

L



#magyar #insta #Valamiszöveg #Idézetversmittomén
tegnapelőtt 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ebből a három mondatból semmilyen kontextus nem derül ki. Így információt sem tartalmaz, ami bármire is utalhatna.

Vagy ebből tudni kellene bármire következtetni? A liliom az ártatlanság és tisztaság szimbóluma, de nem tudom hogy következne ez ebből a szövegből. Egy 14 éves lány manapság már nem számít ártatlannak.

tegnapelőtt 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!