Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Xbox one fat, Xbox one s?

Xbox one fat, Xbox one s?

Figyelt kérdés

Tönkrement az Xbox 360 konzolom és Xbox one-t akarok vásárolni.


Xbox one (fat) az új konzol első generációja.

2013-ban jelent meg nagyobb,hangosabb és a tápegység nincs beépítve mint az s szériában.


Viszont,ha jól tudom a (fat)bele van építve dvd lejátszó,míg az s szériában nincs beépített dvd lejátszó ott a játékok letölthetőek a netről.


Viszont rengeteg xbox 360 játékom maradt meg lemezen

Ha jól tudom az Xbox one visszafelé kompatibilis, tehát lejátsza azokat


Lehet,hogy jobban megérné a régebbi Xbox one(fat) szériát megvásárolnom akkor.



tegnapelőtt 16:45
 1/3 anonim válasza:
Helló. Xbox One X nem érdekel? Van egy eladóm. (Series X-re váltottam). Van benne lemez olvasó, tudja a 4K felbontást. Van hozzá Kinect Senzorom is, meg 2 db kontrollerem akksival. Magán személy vagyok, nem bolt és nem nagyüzemben üzletelek.
tegnapelőtt 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
One S-ben van DVD olvasó, szóval egyértelműen jobb választás.
tegnapelőtt 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az alábbi Xbox One konzolok léteznek:

- XBO fat

- XBO S

- XBO S All Digital

- XBO X

Az Xbox One S minden szempontból jobb mint az alap fat és van benne lemezmeghajtó ugyanúgy. Az All Digital változatban nincs benne meghajtó, de abból jóval kevesebbet gyártottak. Én az alap fatot nem javasolnám senkinek, csak maximum akkor ha valami nevetséges áron kapná meg. Az One S nemcsak a méretében különbözik hanem a teljesítménye is jobb és támogat jópár olyan dolgot amit a fat nem. A fat például csak 1080p képernyőket kezel rendesen míg az S a 4K felbontást is ismeri. Ez nem azt jelenti, hogy 4Kban tud lejátszani játékokat, de a kép minősége érezhetően jobb. Emellett bár apróság, de csak a faton van Kinect 2 csatlakozó alapból, a többi géphez átalakító kell, de mivel a kiegészítőt szinte azonnal elkaszálták ez nem hiszem, hogy számít.

A visszafelé kompatibilitás részleges vagyis a 360as játékok nagy részét lejátssza a gép feljavított grafikával, de közel sem az összeset. Van egy lista a neten: [link]

A lemez behelyezése után a gépe letölti a kompatibilis változatot a netről, tehát nem a lemezről fog futni közvetlenül a játék. Ha a meglévő 360as profilodat áthozott és ott vásároltál kompatibilis játékokat digitálisan akkor azokat a megfelelő menüből tudod telepíteni lemez nélkül.

FIGYELEM! Az Xbox 360 bolt e hónap végén végleg bezár és soha többet nem lehet vásárolni rajta! Ha valamit vennél még akkor most kell megtenned ugyanis nincs minden 360 játék digitálisan fent az XBO storeban.

ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!