Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik YouTube csatorna tölt...

Melyik YouTube csatorna tölt fel játékmotorral készített animációkat/szimulációkat, amikben egyszerre sok, AI-vezérelt NPC karakter versenyzik akadálypályákon?

Figyelt kérdés

Arra emlékszem 1-2 évvel ezelőttről, hogy láttam olyan videókat, amikben például 2D motorosok versenyeznek csapdákkal (csapóajtó, tüske, szakadék, ugrató) telerakott pályákon. A "versenyzőket"/karaktereket jól elkülöníthető színek is megkülönböztetik, jól ki lehet választani a kedvenc jelöltünket, és végikövetni, drukkolni neki, hogy ő marad-e életben a végén.


Nem tudom, hogy ugyanaz a csatorna-e, de láttam egyszerűbb "marble run" jellegű videókat is abban az időben, ahol csak különböző golyók gurultak lefelé érdekes akadálypályákon. (Ha jól emlékszem, néha országzászlók színeit viselték, vagy országok voltak színekhez rendelve, mintha valamilyen sportverseny volna.)


Ilyen témájú csatornákat szeretnék találni. (Az AI keresők amúgy nem tudnak értelmesen válaszolni erre a kérdésre, mind vagy valami nagyon basic "marble run" videókat ajánl, vagy játékfejlesztéses oktatóanyagott erre a kérdésre, szóval már csak bennetek bízhatok, köszi előre is :D)



tegnapelőtt 10:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!