Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol vannak ezek a Huntube...

Hol vannak ezek a Huntube Poop videók?

Figyelt kérdés

Sziasztok, még régebben láttam ,hogy egy csomó magyar ytp videó ami le volt mentve nekem lejátszási listába eltűnt. Azt tudom, hogy Védernek van egy kollekciója feltöltve archive.org-ra, de a többit amit nagyon szerettem sajnos sehol se találom.

Különösen egyet keresek, valakinek nincs meg véletlenül az a Harry Potteres huntube poop paródia, aminek valami olyasmi címe volt, hogy Here Pot-ter? Az Azkabani Fogoly volt kiparodizálva benne.

Azt hiszem Videónéző Karezs csinálta, de nem vagyok benne biztos. Nézegettem mindenhol, de sehol se találtam, illetve Wayback Machine se segített, pedig megvan a link (ami itt van, ha bárki tud vele kezdeni valamit: [link]



jún. 18. 11:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!