Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tudnák neten Budapest-es...

Hol tudnák neten Budapest-es polót rendelni?

Figyelt kérdés
Az a fajta érdekelne ami Hajós András-on volt egyszer a Heti Hetes-ben vastagabb inkább késö öszi cipzáros és ha le van huzva akkor egyik fele Buda és Pest de ha összehuzod akkor BUdapest :D nah szépen leirtam nem kell kritizálni fáradt vagyok :D:D a válaszokat pedig elöer is köszii
2009. jan. 5. 23:15
 1/1 anonim válasza:
Szerintem keress egy képet neten ami hasonlít Hajós pólóján lévőre. Vegyél egy olyan pólót ami tetszik. Aztán keress neten egy helyet ahol szitanyomással foglalkoznak, vagy olyat keress ahol egyedi dísztárgyakat készítenek, pl. bögrére, pólóra fényképet nyomnak. Ezeken a helyeken ugyanis bármilyen képet felraknak neked textilre. Elmész elmondod a kívánságodat, pendrive-on viszed a képet, ők mondanak egy számot rá és kész. Különb pólód lesz, mint Hajósnak! A tiéd egyedi lesz! (Lehet, hogy az övé is az!) Árban sem húzós...
2009. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!