Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Holnap elkezdődik az őszi...

Holnap elkezdődik az őszi szünet. Mit fogtok csinálni? Hova mentek ez idő alatt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem vaygok kamasz, talán nem baj, ha leírom mit csinálnak a gyerekeim.

Ma a lányom elutazott a barátjához, holnapdu, este jön haza.Este már az apjuknál alszanak, onnan mennek a mamájukhoz (300 km)ott lesznek talán csütörtökig(?)

így egy nap marad, a péntek.Akkor itthon lezsnek, du ha jövök amunkábó, elmegyünk vásárolni, ig.képet is kell csináltatni,úgyhogy ilyenekkel telik majd a nap.Aztán tanulniuk is kell(ene)a lányom nem volt egész héten suliban(beteg volt)van mit átnéznie.

És te?

Mennyi idős vagy?

2010. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vasárnap az osztálytársnőm szülinapi/haloween bulijára megyek. Nem öltözök be mert nem szeretem a haloweent ezért csak szülinapi buliként fogom fel. Biztos csinál majd a lány koktélokat mert azokat imádja(persze nem alkoholosakat.) És remélem ott lesznek a szülei mert folyton cseesztetnek az oszt.társaim és lehet hogy nagyon elfajulna a dolog. Szerdán megyünk az Aquaworld-be az egyik barátommal. Ja és holnap megcsinálom a leckét. Remélem a mekibe is elmegyünk.

13/F

2010. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Én 13 éves, 7. osztályos lány vagyok. Hááát, nem nagyon tudom, hogy milyen programjaink lesznek, ezért is írtam ki a kérdést, hátha merítek egy-két hasznos ötletet!
2010. okt. 29. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alszok. Gépezek. Sok-sok horrort nézek meg. Meg a barátommal együnk majd Kedden. Csütörtökön. Szombaton sétálni :) Meg majd egyik nap az LB-mel.
2010. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Húha én sok mindent terveztem!

Először is sok-sok pihenést,igazi nagytakarítást a szobámba,mert már 3 hónapja nem volt olyan,hogy mindent alaposan letakarítottam egyszerre és egy kis szépségnapot.

Már nagyon vágyom egy kis nyugira,forró fürdőre,testradírozásra stb.-re úgy,hogy nem zavar közbe senki!De ez leghamarabb kedden vagy szerdán lehet,akkor leszek talán egyedül itthon néhány órára!

Egyébként találkozok majd barátokkal,megyünk bowlingozni.


Meg kell írnom a rengeteg házit,meg kell tanulnom egy csomó mindent (pl.szünet után,hétfő reggel 1. órában magyar tételdolgozatot írok) és ki kell dolgoznom 3 tételt...(egy tételnek min. 3 oldalasnak kell lennie és csak kézzel írva fogadja el a tanárnő).


Ja,meg kicsit átdekorálom a szobámat:) Kicsit ősziesítek!:)

15/L

2010. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!