Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy sikerult a szilveszteri...

Hogy sikerult a szilveszteri bulitok? Jobb volt, mint amire szamitottatok?

Figyelt kérdés
Hol szilvesztereztetek?
2009. jan. 3. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én házibuliban voltam, ismeretlen embernél, rengetegen voltak. Nagyon nem tetszett, mert a legtöbben primitív s*ggfejek voltak, teljesen szétszedték a vendéglátónk házát, a tömegnyomortól pedig szinte mozdulni sem lehetett.
2009. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk jól indult volna a szilveszterem kocsmába akartunk menni a kedvesemmel, és a haverokkal. Erre estefelé belázasodtam, hányingerem lett, a hasam is fájt...végül nem mentünk sehova és otthon szenvedtem.
2009. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem jó is meg nem is! A barátnőmmel mentem buliba, de eléggé leitatták a csajok, és végig vigyáznom kellett rá, ráadásul olyan rossz volt a 2008 as éve hogy egy csomót sírt :S:S. Kezdtük a végén jól érezni magunkat erre éjjel 3 órakor odaszól az egyik barátom: ha jössz akkor hazaviszünk, ha nem akkor bent maradsz a városban: @ és ott kellett hagynom egy ilyen baromság miatt. 10000 szer megbántam.
2009. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!