Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondjatok idezeteket?

Mondjatok idezeteket?

Figyelt kérdés
a neten nagyon sokat keresgéltem..most nagyon boldog vagyok..bar mondjuk nm tom h mitol...barmijen idezetek johetnek:)
2010. okt. 22. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én leírom a kedvenceimet, mind született feleségekből van.

"A világon mindenkinek szüksége van valakire, akire rábízhatja magát. De olykor-olykor az életben azok, kikről azt hittük, mindig mellettünk állnak, hátat fordítanak nekünk. Ha ez megesik, bámulatos, mire vagyunk képesek, hogy visszaszerezzük őket."


"Ha valamit nagyon szeretsz, nem hagyhatod csak úgy elveszni. Ez a fajta szeretet tart minket életben, akár van értelme mások számára, akár nincs."


"Néha a bűntudat kis ár a boldogságért."


"Azzal, hogy falat húzol a szíved köré, nem véded meg magad, csak kizársz másokat, akik fontosak lehetnének."


"Amikor elragadnak a vágyak, csak abban bízhatunk, hogy egy értünk aggódó barát utánunk nyúl és észre térít."


"A jó barátok egy megaláztatás után kerülik egymást. A legjobb barátok úgy tesznek, mintha semmi sem történt volna."


"A bizalom törékeny kincs: ha egyszer elnyertük, óriási szabadságot kapunk általa, de ha egyszer elvész, olykor lehetetlen visszaszerezni."


"Miért ragaszkodunk még úgy a csomagunkhoz akkor is, mikor kétségbeesve próbálunk továbblépni? Mert mindannyian tudjuk jól, hogy megeshet: túl hamar engedjük el."

2010. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi szepen:*
2010. okt. 22. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
"A mosoly olyan fény, ami az arc ablakán mutatkozik, és jelzi, hogy a szív otthon van"
2010. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi
2010. okt. 25. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is leírom pár kedvencemet.:)


A farmeromat tépd, ne a szívem..


Te vagy a napsugár, mely átjárja mindenem*.*


Ha kellek, lépj, ha nem, akkor felejts el.


Tőlem jöhet a szőkébbnél is szőkébb herceg, de Te..Te kellesz..

2011. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!