Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szokta valaki használni ezt...

Szokta valaki használni ezt az unibet5 oldalt sportfogadásra? Nagy szükségem lenne ezzel kapcsolatban segítségre☺️ Fociról lenne szó.

Figyelt kérdés

Kaptam tippet, így azt a szelvényt megszeretném rakni csak eléggé belegabalyodtam és szükségem lenne eligazításra. Sohasem raktam még egy darabot sem, használni nem használtam ezt az oldalt, szimplán csak utána olvastam, hogy mi micsoda és mit jelent.

Pl van az, hogy “2.5 gól felett” és a gólok számánál van a csúszka ahol belehet ezeket állítani, gondolom itt kell. Viszont mikor behuznam, akkor nem mindig adja ki ugyan azt a számot, amit megtippeltek, hogy adjak meg. És van az, hogy “felett és “alatt”. Ezek a szavak közvetlen mellettük is vannak számok, és teljesen a négyzet szélén is. Melyiket kell ilyenkor nézni?

Szívesen raknék be ide screen, de nem tudom hogyan kell.


Privatban is szívesen fogadom az üzeneteket ezzel kapcsolatban.



2023. okt. 20. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
2023. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi a tipp ?

Nyerő lett vagy lesz ?

2023. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!