Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel töltitek ezt az esős...

Mivel töltitek ezt az esős őszi vasárnapot?

Figyelt kérdés

2023. okt. 15. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Várom a nyarat.
2023. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig: családi-rokoni beszélgetések, ebédfőzés és ebéd, kis TV nézés (találtam egy jó kis ismeretterjesztő filmet, amit nem is akartam megnézni csak "ottragadtam", és megérte), foglalkozás az állatainkkal.

Ezután: kis ejtőzés, pár növény átültetése és "rendbe tétele", esetleg kerti munka (bár eléggé vizesnek tűnik kinn minden), olvasás (keresni akarok egy bizonyos receptet), esetleg némi szakirodalom stb.

2023. okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt fetrengés az ágyban (és...), most ebédeltünk, délután elszaladok a szüleimhez egy órára, aztán estefelé megfőzök holnapra. Utána net, tv, olvasás. Hát kb ennyi.
2023. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt ebédfőzés, most pihenés, 2 óra múlva meg indulok vissza a koliba. Este még tanulok.
2023. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
itt süt a nap
2023. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Edzés
2023. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Délelőtt istentiszteleten voltam, aztán főztem, elmegyek sétálni a kutyával, tanulok a gyerekkel, este pedig megnézünk a párommal egy filmet és chillezünk.
2023. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pihi és lassan nekiállok a kajáim elkészítésének szerda estig.
2023. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Délelőtt szentmisén voltam, aztán ebéd, csendespihenő, film kertészkedés vacsora
febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!