Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mikor fejezik be végre? (x...

Mikor fejezik be végre? (x faktoros kérdés)

Figyelt kérdés
A szombati adás után ,az after x-ben is olyan sms-eket írtak, hogy Fannit ki és Enikőt vissza. Itt is ez megy folyton. Mikor fejezik már be végre? Ha Fanni ki esik szerintem még akkor is ezen lovagolnak páran, hogy jajj Enikőt vissza, ő nyerte volna meg stb. stb. Hát nekem abszolút nem hiányzik, mert lehet jó a hangja, de baromi unalmas egyén. Amúgy meg aki a zenének él, az a kudarc után nem nyavalyog, hogy jajj abbahagyom. Ebből látszik, hogy csak celebkedni akart a tv-ben. Aki a zenének él, az nem egy műsor miatt foglya abbahagyni.
2010. okt. 18. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

BRrr, könyörgöm... foglya ... FOGJA

Amúgy meg az ilyen műsoron való háborgaás csak a buta emberek szórakozása, azt hiszi ő az atyaúristen és mindenki más mekkora hülye hogy nem arra szavaztam amire őszerinte kellett volna stb stb. Az már más kérdés, hogy 99%-os valószínűséggel az jut a legtovább, akiben a legtöbb pénzt látják.

2010. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez felháborító! Hogy lehet ilyet írni... GYÁÁÁÁHÁHÁHÁ!!! Tényleg buta emberek unatkozása ez az egész műsor. Szánalom.
2010. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!