Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lenne átütő...

Szerintetek nem lenne átütő siker Magyarországon ez a streaming formátum?

Figyelt kérdés

Angol nyelven láttam ezt a műsor formátumom netes streamen. Aki csinálja be van öltözve papnak ő "mittoménmilyen Atya" és be lehet hozzá hanghívásozni a streambe hogy "meggyónj" neki. A lényeg hogy valami minél abszurdabb röhejesebb durvább sztorit elő kell adni ami ő is meg mindenki szétröhögi magát.


pl. betelefonált egy csaj és "meggyónta" hogy kamaszként mindig otthon a hűtőbe levő virslivel maszturbált, de nem tudta utána mit csináljon vele ezért kidobta az ablakon. Egy idő után az anyukája értetlenkedve konstatálta hogy az utcafrontjuk virslikkel van mindig tele dobálva.



na szóval ilyenek. Szerintem ez valami zseniális, nem is értem itthon még miért nem csinálta senki.


2023. szept. 21. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Radics Peti fiktív univerzumára emlékeztet, ahol a poén kedvéért karakterek vannak kitalálva és a szájukba vicces szövegek adva.

Vagy kicsit olyan mint a Zsozéatya roleplay-streamek, ott is egy fiktív világban vicces, ott a helyszínen spontán kitalált jeleneteket adnak elő.

2023. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!