Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel tudnék javítani a...

Mivel tudnék javítani a tartásomon?

Figyelt kérdés
Mert sajnos elég görnyedt vagyok..:S nincs külön valami tartásjavító torna,vagy gyakorlat? vagy valami eszköz.?
2010. okt. 16. 19:15
 1/5 anonim válasza:
Én nemes 1szerűséggel a gerinctornát ajánlanám, de így nemtom leírni a gyakorlatokat, mert hosszú, mint az állat. Ezt nem lehet így legépelni, pedig nekem jót tett és tesz is. Ha érdekel, írj nekem privátot, ha tudsz!
2010. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is elégé görnyet voltam aztán elkezdtem tornára járni mert azt mondták hajlékony vagyok és már nem ferde a gerincem /2 éve járok most már/ aztán a napokban kaptam egy memorihabos párnát isteni az alvásreggel nem is fáj a hátam (de ez drága 9000 ft ezért inkább sztem torna
2010. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. :) majd keresek valami gerinctornát..
2010. okt. 17. 16:28
 4/5 anonim válasza:
az úszás vagy törzsemelések erre a célra a legjobbak. naponta megcsinálsz amennyit tudsz és pár hét múlva mintha kicseréltek volna. de ha mostanában nem voltál ilyen "gerincferdülésellenőrzésen" (xD) akkor menj el. de ha tudod hogy az nincs akkor csak egszerűen írd rá a tenyeredre hogy "kihúzni magam" és mindig ott lesz a fejedben :) amúgy ezáltal a hátad is izmosabb lesz
2010. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tényleg ilyen hamar látszik az eredménye? :O köszi, megpróbálom! :)
2010. okt. 17. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!